koupit místenku

Zájezdová doprava

Zájezdová doprava je naší hlavní činností. Nabízíme luxusní a pohodlné autobusy Setra německé výroby, které splňují nejpřísnější ekologické normy a jsou vybaveny moderními bezpečnostními prvky. Vozidla zakupujeme zásadně nová a v plné výbavě, abychom cestujícím dopřáli co největší pohodlí během jízdy. Více informací o autobusech Setra naleznete v palubním videu Setra. Ve všech našich zájezdových autobusech je standardní výbavou bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi na území Evropské unie a zásuvky 230V. Každé vozidlo je možné kombinovat s vlekem nebo závěsnou skříní, což umožňuje přepravu většího množství zavazadel zejména v zimě. 

Privátní přeprava osob

Jedná se o vozidla s menší obsaditelností vhodné pro svozy na letiště, firemní jednání či soukromé oslavy. Nabízíme 2x osobní vozidlo Škoda Superb III+ 1x Škoda Superb II facelift s obsaditelností maximálně 4 osoby + řidič, případně luxusní minibus Mercedes Benz V-class až pro 7 osob + řidič.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby