koupit místenku

Zájezdová doprava

Nepravidelná zájezdová autobusová doprava je naší hlavní činností, kterou se zabýváme již od založení společnosti, roku 1996. Dopravu zajišťujeme nejmodernějšími autobusy Setra a Mercedes-Benz, které vám po celou cestu nabízejí maximální komfort. Zájezdové autobusy jsou vybaveny klimatizací, toaletou, luxusními sedačkami, DVD, Wi-Fi připojením na území EU, lednicí a zásuvkami 230 V.

Proč vyrazit na zájezd s námi?
• Jezdíme s moderními bezpečnými autobusy Setra a Mercedes-Benz, které patří mezi evropskou špičku.
• Po celou dobu zájezdu máte možnost zakoupit si studené a teplé nápoje.
• Můžete si vybrat dopravu minibusem až pro 20 osob nebo autobusy s kapacitou 49, 53 a 57 míst.
• S našimi autobusy jezdí kolektiv zkušených řidičů s dlouholetou praxí v mezinárodní autobusové dopravě.

V případě požadavků nadstandardního vybavení autobusu navštivte sekci luxusní přeprava.

Do našeho vozového parku patří nejnovější autobusy Setra řady 500 Comfort Class

Pro zájezdovou dopravu využíváme výhradně autobusy německého výrobce Setra nejnovější řady 500 Comfort Class. Tyto nejmodernější autobusy obsahují bezpečnostní prvky, jako je odstupový tempomat, brzdový asistent nebo hlídání jízdních pruhů. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy a dvojité zasklení. Kromě vysokého komfortu vám také zajistíme bezpečnou přepravu do cílové destinace. Autobusy si můžete prohlédnout v sekci vozový park.

•Jízda autobusem už nemusí být zdlouhavá a nepříjemná záležitost, ale levnější a pohodlnější alternativa dopravy osobním automobilem.

Mezinárodní autobusová doprava

Zajišťujeme zájezdy po celé Evropě. Ať už jste školní skupina, firma, cestovní kancelář či zájmový spolek apod., zajistíme dopravu dle vašich představ. Zdarma vám provedeme kalkulaci dopravy pro vaší skupinu a poradíme s časovým harmonogramem v souladu s bezpečnostními předpisy pro práci řidičů autobusu. Pro potřeby přeprav většího počtu zavazadel či lyží je možné vybavit autobus závěsnou bednou. 

V zimních obdobích zajišťujeme zejména přepravu na adventní a lyžařské zájezdy. V letních obdobích navštěvujeme nejvíce Chorvatsko, Itálii či Rakousko. Celoročně pak poznávací zájezdy po celé Evropě.

Vnitrostátní autobusová doprava

Jedná se o druh zájezdu, který během průběhu celé přepravy neopustí území České republiky. Nejvíce tak zajišťujeme přepravu školních výletů, odvozy na tábor, zápasy sportovních klubů, koncerty hudebních skupin, firemní výlety či akce zájmových sdružení. 

Cestování ve velkých skupinách, zejména když se jedná o děti, je mnohdy velmi namáhavé a časově náročné. Musíte se starat nejen o členy celé skupiny, ale také zdlouhavě čekat na návaznosti spojů. Proto je mnohem jednodušší a pohodlnější objednat si vnitrostátní autobusovou dopravu - vypravíme zájezd na míru podle vašich požadavků.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby