koupit místenku

Privátní přeprava osob

Zajišťujeme privátní přepravu osob z celé ČR i zahraničí

Potřebujete dovézt na letiště nebo společenskou akci? Máme k dispozici minibus Mercedes Benz pro 7, 17 a 20 osob. Dále osobní automobil Škoda Superb. Náš vozový park je vždy připravený vyhovět vašim požadavkům. Nabízíme vám bezpečnou a pohodlnou jízdu se zkušenými řidiči.

S námi je pohoda na cestách samozřejmostí

Využijte možnosti sjednat si smluvní přepravu osob moderními vozy. Dopravíme vás na firemní akce, postaráme se o bezpečnou přepravu vašich klientů. V případě potřeby se vždy můžete obrátit na ochotného řidiče, který se bude snažit vyhovět vašim přáním.

  • Minibusem Mercedes Benz přepravíme až 20 člennou skupinu lidí. Minibus je vybaven pohodlnými sedadly, klimatizací, DVD, lednicí a elektrickými zásuvkami 230 V, je prostorný a bezpečný. Vozidlo je dále vybaveno panoramatickým oknem pro velký výhled cestujících.
  • Vozidlem Mercedes Benz V-Class až 7 osob + řidič. Pohodlnou cestu zajistí komfortní sedadla, zásuvky 12V a dostatek místa na nohy.
  • Pro přepravu do 4 osob využijte náš luxusní vůz Škoda Superb s klimatizací a audiem.

Proč využít expresní přepravu osob TAD?

  • Naše služby poskytujeme již od roku 1996, máme mnoho zkušeností a vždy se vám snažíme vyhovět.
  • Přepravujeme vás moderními, čistými, luxusně vybavenými vozy za příjemnou cenu. Vyškolení řidiči jsou vždy připraveni ochotně vám pomoci.

Transfery na letiště

Potřebujete se rychle dopravit na letiště? Využijte naše služby a svezte se luxusním vozem Škoda Superb s klimatizací. Budete mít maximální soukromí a prostor. Můžete se tak připravit například na důležitou schůzku nebo během cesty navázat přátelský rozhovor se svým klientem či obchodním partnerem. Nabízíme vám transfer na letiště v ČR i zahraničí, kontaktujte nás! Pro větší počet osob můžete využít Mercedes Benz V-class, který má kapacitu až 7 osob + řidič.

Výhody transferu na letiště od společnosti TAD:

  • Transfer na letiště osobním automobilem je rychlejší, bezpečnější a spolehlivější.
  • Můžete si objednat transfer na letiště v kteroukoliv denní i noční hodinu. Stačí nás předem kontaktovat a my se vám přizpůsobíme.
  • Netrmácejte se na letiště s mnoha zavazadly veřejnou dopravou, náš profesionální řidič vám ochotně pomůže.
  • Odpadá vám zdlouhavé hledání parkovacího místa. Nemusíte se strachovat o svůj vůz a ušetříte za parkovné.
  • Pro skupiny osob nabízíme transfer na letiště minibusem s klimatizací, DVD, lednicí a luxusními sedadly.

V případě potřeby zajistíme profesionálního řidiče se znalostí angličtiny.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby